Adwentyści Łódź

Chrześcijańska rodzina

Materiały wideo dla dzieci i rodziców. Programem dla dzieci jest „Rabbi Nauczyciel” czyli filmy o różnych trudnych tematach duchowych wytłumaczonych w prosty i przystępny sposób. Programem dla rodziców jest „Rozgarnięty rodzic” czyli filmy ze wskazówkami dla rodziców.

Krzepki Maluch DZIECIOM

Materiały wideo dla dzieci między innymi historie i lekcje Biblijne, eksperymenty, pieśni, doświadczenia z życia. Wszystko przygotowane tak aby zainteresować i edukować dzieci!

Projekt OdNowa

Materiały wideo skierowane głównie do rodziców w których poruszane są takie tematy jak bliskość emocjonalna z dzieckiem, edukacja seksualna, komunikacja z dzieckiem. Znajdziecie tam również historie dla dużych i małych oraz wskazówki dla rodziców.

Biblia dla dzieci

Szeroki wachlarz materiałów, który przyda się podczas prowadzenia szkółek, lekcji religii czy jako historia przed kazaniem. czyli historie, quizy czy gry biblijne.

Scenariusz Szkoły Sobotniej

Angażujące i świetnie opracowane scenariusze do Szkoły Sobotniej dla dzieci „Gracelink” przetłumaczone na na język polski. Znajdziecie tam materiały dla dzieci od 5 do 9 roku życia.

Dobre historie dla dzieci

To prawdziwe historie różnych ludzi z całego świata przeczytane specjalnie dla dzieci. Każda z nich pokazuje w jak niezwykły sposób Pan Bóg prowadzi każdego człowieka.