Adwentyści Łódź

Esencja – Jak przebaczyć sobie? – 16.02.2024

9 lutego, 2024
Adwentyści Łódź

Jak przebaczyć sobie? Społeczeństwo i kultura, w których żyjemy ocenia nas z każdej strony. Niestety również Kościoły mają w tym swoją niechlubną zasługę – niejednokrtonie z kazania możemy wyjść bardziej przygnieceni niż podniesieni na duchu.

Tak nie powinno być. Chrześcijaństwo koncentruje się wokół osoby Jezusa z Nazaretu, którego mottem życiowym było niesienie wsparcia innym. Prawdziwe chrześcijaństwo ma wpisane w definicję niesienie ulgi i pocieszenia. Jednak jak ten piękny postulat zastosować w praktyce?

Czy nauka Jezusa z Nazaretu może być pomocna w uporaniu się z poczuciem winy? Jeśli chcesz posłuchać moich przemyśleń w tym zakresie, a później podyskutować przy gorącej herbacie i bezcukrowym ciastku, to zapraszam Cię serdecznie na lutowe spotkanie Esencji.

Godzina 19:00

Adres: ul. Kopcińskiego 67, Łódź

Jeśli nie jesteś z Łodzi, albo nie możesz przyjść na spotkanie (lub po prostu nie chce Ci się przedzierać przez korki i dziurawe nawierzchnie łódzkich ulic) kliknij na YouTube, wpisz: Adwentyści Łódź – obejrzysz prelekcję na żywo, a ja będę starał się odpowiedzieć na Twoje pytania, które napiszesz na czacie.

Zapraszam, wstęp wolny.

pastor Konrad Pasikowski, czyli Sensoholik