Adwentyści Łódź

„Gotowi do drogi” – Zjazd młodzieży w Jeleniej Górze

17 czerwca, 2023
Andrzej Sieja i Cezary Szczerkowski

Zapraszamy na obóz młodzieżowy w Jeleniej Górze!

Każdy z nas ma przed sobą jakąś drogę. Jej bieg zależeć będzie w pewnym stopniu od naszych decyzji, umiejętności, oraz towarzystwa, które wybierzemy. Czy da się do tej drogi przygotować? Nie do końca, ale spróbujemy!

W czasie jedenastu obozowych dni postaramy się wyposażyć was w wiedzę i umiejętności, które prędzej czy później mogą być wam w waszym duchowym życiu potrzebne. Za pomocą kazań, warsztatów, rozmów, pytań i odpowiedzi, przejdziemy przez trzy główne obszary:

  1. Zgłębimy podstawy duchowej „nawigacji”.
  2. Porozmawiamy o pułapkach i niebezpieczeństwach, których możemy na naszej drodze uniknąć, jeśli będziemy ich świadomi i dokonamy właściwych wyborów.
  3. Pomówimy też o tym, jak nie stać w miejscu i w naszej wierze oraz życiu się rozwijać.

Oprócz mielenia dobrych treści, będzie też czas na sport, zabawę, wyjście w góry, czy jedzonko z ogniska. Razem spróbujemy też zrobić trochę fajnych rzeczy dla ludzi w Jeleniej Górze. Szkoda by było nie przyjechać? Kwestia gustu oczywiście, ale tak nam się wydaje, że szkoda 🙂

Kiedy? – 16-27 sierpnia 2023r.
Gdzie? – Jelenia Góra, ul. Panieńska 36
Kto? – Młodzież z roczników 1998-2008
Koszt? – 500zł

Gdyby koszt stanowił przeszkodę w uczestnictwie, prosimy o kontakt, a na pewno coś wymyślimy.

Brzmi super, ale jak się tam zapisać?

Formularz rejestracyjny znaleźć można w wydarzeniu facebookowym: „Gotowi do drogi? | Obóz młodzieżowy 2023”:

oraz na stronie www.mlodzi.adwent.pl. Zainteresowanym polecamy zerknąć na wydarzenie i zaznaczyć swój udział (lub zainteresowanie, ale polecamy udział) – udostępniamy tam więcej informacji i trochę zdjęć z poprzednich lat. Zgłoszenia przyjmujemy do 03.08.2022, ale miejsca mogą wyczerpać się wcześniej, więc nie ma na co czekać!          

Do zobaczenia w Jeleniej Górze!
Andrzej Sieja i Cezary Szczerkowski

Media